You tube Facebook | English Deutsch Norsk
Tvoros

Paslaugos

Klinkerio stulpai

Greitas montavimas,  surinkimas be pjovimo, natūraliai atrodanti faktūra

Dekoratyvinės tvoros

Tradicijų išlaikymas, estetika ir ypatingas jaukumas Jūsų namams

Montavimo paslaugos

Atliekame montavimo paslaugas visoje Lietuvoje!

Klinkerio plytelės

Parduodame bei klijuojame fasado apdailos klinkerines plyteles

Tvoros

Tvora yra pirmas dalykas kurį išvysta Jūsų svečiai bei Jūs patys, kai grįžtate namo ar leidžiate laiką kieme. Būtent todėl investuoti į kokybiškus tvoros stulpus, jos segmentus, vartus bei vartelius – tai pirmas žingsnis kuriant ypatingą namų erdvės atmosferą.  

 
Norime Jums pasiūlyti technologiškai naują produktą - klinkerio imitacijos betoninius stulpus.
Šis inovatyvus produktas skiriasi nuo ankščiau rinkoje siūlytų tokio pobūdžio gaminių, o tokio tipo betoninės tvoros tampa vis populiaresnės ir paklausesnės. Kodėl? 
 
Visų pirma, tokios tvoros stulpai yra liejami iš betono, kuris užtikrina produkto patvarumą ir ilgaamžiškumą, bei dažomi specialiais klinkerio atspalvio dažais. Klinkerio imitacijos stulpų montavimas yra itin greitas, paprastas bei pigus. Stulpai montuojami jau ant iš anksto paruošto pamato. Svarbu, kad šis produktas pasižymi žema kaina, klinkerio imitacijos stulpas yra apie tris kartus pigesnis už klasikinį klinkerio stulpą.
 
Klinkerio imitacijos tvora – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori suteikti tvorai solidumo, išskirtinumo ir ilgaamžiškumo. Tokios betoninės tvoros pasižymi labai dideliu patvarumu, jas galima puikiai priderinti prie namo fasado apdailos arba tvoros intarpų.
 
VOX tvoros pasižymi spalvų įvairove, leidžiančios įgyvendinti kitokius išskirtinius architektūros sprendimus neribojant net įnoringiausios fantazijos. Lengvas ir greitas montavimas nereikalauja siūlių apdorojimo, įvairus spalvų deriniai, efektingai atrodanti faktūra – tai privalumai, leidžiantys sukurti natūralią ir modernią namo aplinką.
 
Betonines tvoras renkasi tiek į naujus namus atsikraustantys žmonės, tiek tvoras keičiantys gyventojai. Galime užtikrinti, kad tokią tvorą pasirinkę, dar ilgai ilgai galėsite nesukti galvos dėl jos atnaujinimo ar keitimo. Klinkerio imitacijos tvoros šiandien yra laikomos vienomis iš patikimiausių bei moderniausių tvorų technologijose, todėl jei jau renkatės tvorą, kodėl gi nepasirinkti geriausio varianto?
 
VOX tvora – tai tvora, kuri ne tik apjuosia Jūsų teritoriją, tai – riba, kuri atskiria Jūsų privačią erdvę nuo likusio pasaulio. Jauskitės jaukiai ir saugiai, nes šios betoninės tvoros ne tik tvirtos, tačiau ir išvaizdžios. Pamirškite nuobodžias ir masyvias tvoras, kurios gremėzdiškai užgožia Jūsų kuriamą aplinkos stilių! 
 
Tvoros