Klinkerio stulpai

Klinkerio imitacijos (klinkeriniai) stulpai yra liejami iš betono, kuris užtikrina produkto patvarumą ir ilgaamžiškumą, bei dažomi specialiais klinkerio atspalvio dažais. Klinkerio imitacijos stulpų montavimas yra itin greitas, paprastas bei pigus. Stulpai montuojami jau ant iš anksto paruošto pamato. Svarbu, kad šis produktas pasižymi žema kaina, klinkerio imitacijos stulpas yra apie tris kartus pigesnis už klasikinį klinkerio stulpą. Papildomas privalumas šio betono gaminio tas, kad tvoros neturi polinkio baltai  “ žydėti „, kas būdinga ir dažnai pastebima ant klinkerio gaminių.

Dažų atsparumas išbandytas 10 metų  gamtinės apšvietos sąlygomis.

Šių tvorų stulpo aukštį, pamato ilgį galima rinktis,  kas leidžia  patogiai  montuoti šiuos gaminius netaisyklingos formos sklypuose. Siūlomuose stulpuose gali būti lengvai išpjaunamos angos, pvz. skirtos pašto dėžutėms, telefonspynėms ar pan.

Siūlomų klinkerio imitacijos tvorų elementai gaminami iš aukščiausios rūšies betono, kuris suteikia tvoroms itin aukštą atsparumo laipsnį.  Klinkerio imitacijos tvorų elementai yra dengiami specialiais dažais (tarptautinėje rinkoje pripažinti vieni iš geriausių), kurie suteikia tvoroms atitinkamas savybes, tokias kaip:

  • Puiki apsauga nuo betono erozijos
  • Apsauga nuo UV spindulių
  • Apsauga nuo kenksmingų medžiagų absorbcijos, kaip antai kelių druska, ir t.t.

Dažuose esantis silikonas apsaugo dažytą paviršių nuo vandens absorbcijos, sukuria paviršiui  savaiminio išsivalymo savybes, spalva neišblunka, atspari įvairiems faktoriams, t.y. trinčiai, dūmams, aliejams, įvairiems grybeliams, samanų augimui, atmosferos veiksniams.

Klinkerio stulpų kainos

Stulpas 155cm
80 € su PVM

Aukštis: 155 cm
Plotis: 38.5 x 38.5 cm
Svoris 220 kg

Stulpas 176cm
90 € su PVM

Aukštis: 176 cm
Plotis: 38.5 x 38.5 cm
Svoris 240 kg

Tvoros apačia
80 € su PVM

Ilgis: 253.5 cm
Aukštis: 28 cm
Plotis: 20 cm
Svoris: 120kg

Stulpo stogelis
20 € su PVM

Aukštis: 8 cm
Plotis: 49 x 49 cm
Svoris 25 kg

Klinkerio stulpų spalvų paletė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Ar sutinkate, kad slapukai būtų naudojami informacijai apie Jūsų naršymo istoriją kaupti?