You tube Facebook | English Deutsch Norsk
Tvoros

Paslaugos

Klinkerio stulpai

Greitas montavimas,  surinkimas be pjovimo, natūraliai atrodanti faktūra

Dekoratyvinės tvoros

Tradicijų išlaikymas, estetika ir ypatingas jaukumas Jūsų namams

Montavimo paslaugos

Atliekame montavimo paslaugas visoje Lietuvoje!

Klinkerio plytelės

Parduodame bei klijuojame fasado apdailos klinkerines plyteles

Tvoros, vartai ir klinkerio stulpai

Tvora yra pirmas dalykas kurį išvysta Jūsų svečiai bei Jūs grįžtantys namo. Kokybiški stulpai, segmentai, vartai bei varteliai suteiks Jūsų namams ypatingą atmosferą.

Norime  Jums pasiūlyti technologiškai naują produktą - klinkerio imitacijos betoninius stulpus.

Šis inovatyvus produktas skiriasi nuo ankščiau rinkoje siūlytų tokio pobūdžio gaminių. Stulpai yra liejami iš betono, kuris užtikrina produkto patvarumą ir ilgaamžiškumą, bei dažomi specialiais klinkerio atspalvio dažais. Klinkerio imitacijos stulpų montavimas yra itin greitas, paprastas bei pigus. Stulpai montuojami jau ant iš anksto paruošto pamato. Svarbu, kad šis produktas pasižymi žema kaina, klinkerio imitacijos stulpas yra apie tris kartus pigesnis už klasikinį klinkerio stulpą.

Klinkerio imitacijos tvoras renkasi žmonės, norėdami suteikti tvorai solidumo, išskirtinumo ir ilgaamžiškumo. Tokios tvoros pasižymi labai dideliu patvarumu, jas galima puikiai priderinti prie namo fasado apdailos arba tvoros intarpų.

VOX tvoros pasižymi spalvų įvairove, leidžiančios įgyvendinti kitokius išskirtinius architektūros sprendimus neribojant net įnoringiausios fantazijos. Lengvas ir greitas montavimas nereikalauja siūlių apdorojimo, įvairus spalvų deriniai, efektingai atrodanti faktūra – tai privalumai, leidžiantys sukurti natūralią ir modernią namo aplinką.