You tube Facebook | English Deutsch Norsk
Tvoros

Paslaugos

Klinkerio stulpai

Greitas montavimas,  surinkimas be pjovimo, natūraliai atrodanti faktūra

Dekoratyvinės tvoros

Tradicijų išlaikymas, estetika ir ypatingas jaukumas Jūsų namams

Montavimo paslaugos

Atliekame montavimo paslaugas visoje Lietuvoje!

Klinkerio plytelės

Parduodame bei klijuojame fasado apdailos klinkerines plyteles

Dekoratyvinės metalinės tvoros

Kiemo vartai bei segmentai – vienas iš svarbiausių ne tik Jūsų tvoros, tačiau ir viso namų valdos komponentų. Tinkamai parinkti tvoros vartai garantuoja saugumą ir tuo pat metu atspindi namų šeimininkų charakterį. Ką jau kalbėti apie stiliaus pojūtį bei funkcionalumą. Žinoma, prieš renkantis vartus, daugeliui klausimą kelia kiemo vartų kaina – kokius vartus pasirinkti, jei negalite sau leisti didelių išlaidų, o gal geriau čia visai netaupyti? 

Pasirinkite vartus, kurie kasdien pasitiks Jus ir Jūsų namų svečius, o taip pat atliks ne tik paradinio vaizdo darbą. Vartai turi būti saugūs ir funkcionalūs. Saugumą užtikrina tvirta konstrukcija, kokybiški užraktai bei įvairiems dirgikliams atsparios medžiagos. Mūsų parduodami vartai Jums patiks ir dėl pavydėtino funkcionalumo. Gal Jums reikia nuotoliniu būdu atidaromų vartų? O gal norite paprastesnio varianto vartų, nes kaimo sodyboje leidžiate tik savaitgalius ir vartus atsidaryti patiems Jums nėra sunki užduotis? Mes pasiūlysime visus įmanomus ir Jūsų individualius poreikius atitinkančius variantus, tad neabejotinai rasite tai, ko trokštate. 

VOX tvoros vartai ir kiti tvorų komponentai yra gaminami pasitelkiant moderniausias technologijas, o produkcijos kokybe įsitikinti galite ir Jūs jau dabar atvykdami į mūsų parduotuves, kur suteiksime ir profesionalias konstacijas. Džiaugiamės galėdami pasidalinti ilgamete patirtimi ir sukauptu žinių bagažu, kuris padeda mūsų klientams pasiūlyti būtent tai, ko jiems iš tiesų reikia. 
 
Kiemo vartai – tai ne tik sistema, kuri skirta įleisti ir išleisti atvykstančius ar išvykstančius. Tai tvoros dalis, kurioje galite būti originalūs bei išskirtiniai. Pasirinkite VOX, nes tai vartai, kurie neturi lygių rinkoje, jei kalbėsime apie kokybės ir kainos skirtumą. Šių kiemo vartų kaina Jus tikrai nustebins! 
 

Unikali proga įsigyti VOX vartus yra jau dabar – tiek į naujus namus atsikrausčiusiems, tiek ryškesnių aplinkos pokyčių ištroškusiems! Kiemo vartai suteiks trūkstamo šarmo Jūsų namų valdai, o ką jau kalbėti apie išsvajotą saugumo pojūtį? Miegokite ramiai ir miegokite saugiai – mūsų parduodami tvoros vartai  yra geriausia, ką galite rasti!

 

Kiemo tvoros vartai

Dekoratyviniai segmentai